Arrow right icon Icon used in buttons

O nas

Life Science Robotics to duńska firma zajmująca się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań dla sektora opieki zdrowotnej. Ich celem jest rozwinięcie możliwości terapii pacjentów oraz ułatwienie profesjonalistom codziennej pracy.

Ponadto firma Life Science Robotics jest specjalistą w dziedzinie robotyki rehabilitacyjnej. Jako twórcy ROBERT®, rewolucyjnego robota do mobilizacji pacjentów, tworzą społeczność, która koncentruje się na badaniach i innowacjach, a jednocześnie dba o to, aby pracownicy służby zdrowia mogli korzystać z nowych technologii.

LSR zaangażowane jest we współpracę z lokalnymi ośrodkami akademickimi i placówkami służby zdrowia, co ma na celu stałą poprawę jakości opieki nad pacjentami.

Life Science Robotics jest reprezentowane w Europie, Azji i USA przez rosnącą sieć profesjonalnych dystrybutorów i dążą do tego, aby stać się punktem odniesienia dla robotów medycznych na poziomie międzynarodowym.

CEL

Misją LSR jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają opiekę nad pacjentami, optymalizują warunki pracy, zwiększają liczbę pacjentów i pomagają klinikom w odciążeniu pracowników poprzez rozwój zaawansowanej robotyki medycznej.

Ikona oka

WIZJA

Life Science Robotics dąży do zwiększenia jakości opieki nad pacjentami i ulepszenia warunków pracy personelu medycznego na całym świecie.

WARTOŚCI

Innowacyjność skupiona na kliencie

Firma jest aktywnie zaangażowana w tworzenie innowacji dla klientów w celu opracowywania najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu robotyki.

Długoterminowa współpraca

LSR skupia się na budowanie i utrzymywaniu długoterminowych relacji z klinikami i partnerami.

Profesjonalne usługi

Life Science Robotics gwarantuje wysoki poziom profesjonalizmu we wszystkich interakcjach z klientami.

Poznaj historię firmy Life Science Robotics
Poznaj historię